O nás

TRAVEL ENERGY pracuje s online rezervačným systémom všetkých slovenských aj niektorých českých cestovných kancelárií s ktorými má uzatvorenú zmluvu o autorizovanom zastúpení, má priame zastúpenie a tiež online rezervačný systém nemeckých a rakúskych CK, recenzie hotelov, online rezerváciu hotelov kdekoľvek na svete za najvýhodnejšie ceny. Toto všetko vám šetrí čas a tiež peniaze, pretože všetko vybavíte na jednom mieste – na www.travelenergy.sk

Aký je rozdiel medzi cestovnou kanceláriou a cestovnou agentúrou?

Cestovné agentúry sú autorizovanými predajcami cestovných kancelárií – akési ich „vysunuté pracovisko" Robia tú najzložitejšiu prácu, pretože priamo zastupujú niekoľko desiatok cestovných kancelárií. Okrem zodpovednosti a rovnakých cien s cestovnými kanceláriami, u ktorých si dovolenku alebo poznávací zájazd vyberiete, majú ešte veľa ďalších výhod a benefitov.

Výhody výberu dovolenky v cestovnej agentúre

 • Širší výber destinácií V cestovnej agentúre ponúkame zájazdy niekoľkých desiatok cestovných kancelárií, tunajších aj zahraničných, špecialistov na letné aj zimné dovolenky. Náš všeobecný prehľad je veľké plus, preto budete mať väčšiu možnosť výberu ako v cestovnej kancelárii, ktorá sa snaží presadiť si len svoje destinácie na ktoré je zameraná s obmedzeným počtom hotelov.
 • Práca so zľavami Okrem troch cestovných kancelárií, ktoré na Slovensku uvádzajú konečné ceny vrátane poplatkov, má, žiaľ, každá väčšia cestovná kancelária iný výpočet celkovej ceny zájazdu a rozdielne sumy za povinné príplatky. Ovládame výpočty cien všetkých cestovných kancelárií, a teda ak ste si už vybrali konkrétny hotel aj s termínom vašej dovolenky, vieme vám presne to isté ponúknuť za lepšiu cenu od inej, možno zodpovednejšej cestovnej kancelárie.
 • Kontaktná osoba Pomôže vám s výberom dovolenky, odpovie vám na prípadné otázky, a najdôležitejšie je, že bude vašou kontaktnou osobou aj v prípade reklamácie. Nie je sa teda čoho báť, inváziou zahraničných cestoviek na slovenský trh môžete vďaka lepším cenám len získať. Využiť širšie možnosti ponúk v cestovných agentúrach, veď CK a CA = rovnaké ceny + rovnaká zodpovednosť.


Krátke video o ponuke a partneroch TRAVEL ENERGY

 Všeobecné obchodné podmienky cestovnej agentúry nájdete tu.

Ocenenie

Z desiatok cestovných agentúr sme boli ocenení ako 8-ma najobľúbenejšia. Ocenenie nám v roku 2013 udelila

        • Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr

        • Zväz cestovného ruchu Slovenskej republiky

        • Incheba a.s.

        • časopis Cestovateľ.

Týmto ďakujeme našim klientom za priazeň,  a ak sa stanete jedným z nich, sľubujeme Vám našu snahu o 1. miesto vo Vašom rebríčku obľúbenosti cestovných agentúr :)

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžte kontaktovať na +421 907 28 28 26, cez chat vpravo dole, alebo na tallova@travelenergy.sk.

Ďakujeme a bon voyage :)