Senior dovolenky

Senior dovolenky - dotované dovolenky a zájazdy pre dôchodcov

 

Spýtajte sa nás na možnosti senior dovoleniek pre dôchodcov cez náš chat vpravo dole, na tallova@travelenergy.sk , alebo telefonicky na +421 907 28 28 26.

 

Hitom minulých sezón sa  stali tzv. ŠPECIÁLNE AKCIE bez obmedzenia veku leteckou dopravou . V týchto ponukách v rozšírenej forme pokračujeme aj tento rok.
Nájdete opäť ANDALÚZIU, MALLORCU, MENORCU, COSTA BRAVU, taliansky termálny ostrov ISCHIA a SARDÍNIU. Prednosťou je bezkonkurenčne výhodná kompletná cena za celý balíček služieb (letenka, letiskové poplatky, hotelové transfery, ubytovanie v 4**** hoteloch s plnou penziou a nápojmi, výlet v lokalite, asistenčné služby, DPH). Tieto tzv. ŠPECIÁLNE AKCIE bez obmedzenia veku fungujú na princípe programu SENIOR TRAVEL 55+. Senior dovolenky

Minuloročná novinka, tzv. ŠPECIÁLNE AKCIE autobusovou dopravou, ktorých princíp je totožný ako pri leteckej doprave, teda ceny sú kompletné, vrátane všetkých, aj doplnkových služieb si našla svojich priaznivcov a budeme v nej pokračovať.

Našou prioritou je poskytovanie kvalitných služieb za veľmi priaznivé ceny a v tejto tendencii plán
ujeme pokračovať aj v nasledujúcom roku. Preto v ponukovom katalógu  nájdete viaceré možnosti ubytovacích kapacít od jednoduchých, cenovo nenáročných apartmánov, bungalovov a hotelov, až po kapacity pre stredne náročných, ale aj tých najnáročnejších klientov. Do všetkých ponúkaných lokalít organizujeme autobusovú dopravu. Zabezpečujeme aj leteckú dopravu a máme aj vlastných delegátov. Práve takúto komplexnosť služieb oceňuje každoročne množstvo klientov.

Tak ako je už zvykom, aj tento rok Vám predkladáme ponuku pobytových zájazdov leteckou, autobusovou a individuálnou dopravou. U autobusových zájazdov sú už samozrejmosťou viaceré trasy nástupných miest z takmer celého Slovenska, u leteckých zájazdov stále viac využívame rôzne letecké spoločnosti a rôzne odletové miesta. K väčšine leteckých zájazdov s odletom zo susedných krajín organizujeme transfer z Bratislavy alebo z Košíc. Pre stále väčší záujem o poznávacie zájazdy ponuku leteckých aj autobusových poznávacích zájazdov každoročne rozširujeme.

Senior dovolenky

Minuloročná novinka k najbližšiemu moru, do Slovinska, sa osvedčila. Služby sú naozaj veľmi kvalitné, prostredie a klimatické podmienky priaznivé.

V Chorvátsku ponúkame už osvedčené kapacity v severnej a strednej Dalmácii, ktoré si našli svojich stálych a verných klientov. V Taliansku sme taktiež vsadili na ponuku apartmánov a hotelov v osvedčených letoviskác

h, ba naviac, v niektorých letoviskách sme kapacity aj rozšírili.

 

Čoraz väčší záujem je o taliansky termálny ostrov ISCHIA. Španielsko sa v posledných rokoch opäť dostalo do stredu záujmu klientov, tu sme vsadili na osvedčené lokality a hotely.

.

Spýtajte sa nás na možnosti senior dovoleniek pre dôchodcov cez náš chat vpravo dole, na tallova@travelenergy.sk , alebo telefonicky na +421 907 28 28 26.